cryo t-SHOCK i tc cryo

OFERTA cryo t-SHOCK

Skorzystaj z najnowszej technologi!
Image

URZĄDZENIE, KTÓRE GWARANTUJE EFEKTY

Smukłe, harmonijne, wyrzeźbione i zdrowe ciało to ideał każdej kobiety i mężczyzny. CRYO T-SHOCK to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności.. Nareszcie istnieje naukowo uzasadniona, bezinwazyjna odpowiedź na problem uporczywego tłuszczu, kiedy dieta i ćwiczenia nie wystarczają. Efekty widać już po kilku zabiegach. Bez bólu i okresu rekonwalescencji.
Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości i przez różny czas umożliwia redukcję złogów tłuszczu i cellulitu oraz poprawia jędrność skóry.
Odchudzanie:
Wyobraź sobie utratę tłuszczu z brzucha w ciągu 28 minut, co oznacza dosłownie zmniejszenie o około 2,54 cm po zabiegu.

Działanie odchudzające na stałe niszczy komórki tłuszczowe poprzez niską temperaturę, która powoduje apoptozę (śmierć komórki).
 
  • Tonowanie
  • Odmłodzenie twarzy dla osób, które nie lubią igieł ani botoksu.
  • Wygładza zmarszczki, przywraca młodzieńczy wygląd
  • Eliminuje cellulit.
  • Brazylijskie pośladki
  • Redukcja podwójnego podbródka
  • Napinanie skóry na ciele, ramionach, udach, plecach, bokach itp.
Image
to zdecydowany krok w kierunku wykorzystania procesów termokinetycznych w kontekście ciała. CRYO T-SHOCK wykracza poza zasady i rezultaty znane z wykorzystania wszelkich innych urządzeń do krioterapii. To bezinwazyjna metoda, która nie jest tak agresywna, jak systemy podciśnieniowe czy urządzenia wykorzystujące azot w po CRYO T-SHOCK staci gazowej. CRYO T-SHOCK umożliwia naprzemienny przepływ ciepła i zimna w dynamiczny i kontrolowany sposób. Informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, umożliwiając kontrolę temperatury dla zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa.

Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz, dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu, zmniejsza odczuwanie bólu, jednocześnie zwiększając wydzielanie endorfin. Fagocytoza jest naturalną reakcją organizmu polegającą na zmniejszaniu stanów zapalnych, rozluźnia mięśnie dzięki naprzemiennym fazom wazokonstrykcji i wazodylatacji

Uwielbiamy odkrywać nowe horyzonty, wykorzystując wiedzę i twórcze pomysły do projektowania urządzeń, które oferują skuteczność w przystępnej cenie i wszechstronność, na którą czekałAś.

Technologia Cryo T-Shock

Cryo T-Shock jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem przeciwstarzeniowym na rynku, które eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, a także tonizuje i napina skórę. Wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię (szok termiczny), aby zmienić kształt ciała. 

Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury. Każda sesja trwa około 60 minut.

Cryo T-Shock został zaprojektowany i wyprodukowany przez Pagani we Włoszech i jest najbardziej innowacyjnym i wszechstronnym urządzeniem do leczenia miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzania cellulitu, zapobiegania starzeniu się i rzeźbienia.

Cryo T-Shock wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany temperaturowo. Krioterapia powoduje szybką stymulacje skóry i tkanki, znacznie przyspieszając całą aktywność komórkową, i udowodniono, że jest bardzo skuteczna w wyszczuplaniu i rzeźbieniu ciała. Komórki tłuszczowe (w porównaniu z innymi typami tkanek) są bardziej podatne na działanie terapii zimnem, która powoduje tak zwaną apoptozę komórek tłuszczowych, naturalną kontrolowaną śmierć komórki. Prowadzi to do uwalniania cytokin i innych mediatorów zapalnych, które stopniowo eliminują dotknięte komórki tłuszczowe, zmniejszając grubość warstwy tłuszczowej. Klienci faktycznie eliminują komórki tłuszczowe, a nie tylko tracą na wadze. Kiedy schudniesz, komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar, ale pozostają w ciele z potencjałem wzrostu. Dzięki Cryo T-Shock komórki są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krew i mocz. Podczas gdy mężczyźni i kobiety przechowują tłuszcz w różnych obszarach ciała, procedura Cryo T-Shock jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Modelowanie Cryo T-Shock doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.
Image
Image
Image
Image

Korzyści z leczenia Cryo T-Shock

Redukuje cellulit - Cryo T-Shock redukuje złogi tłuszczowe, stosując ekstremalne zimno do zwężenia naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjne leczenie tkanki tłuszczowej w celu indukcji rozkładu lipolizy komórek tłuszczowych - w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek.
Face Lift: Cryo T-Shock wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu. Spowoduje to wygładzenie linii twarzy, zmniejszenie wyprysków, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut. 
Pełny zestaw aplikacji (4-8) w naturalny sposób zacznie odnawiać produkcję kolagenu.
Opuchlizna wokół oczu zostanie znacznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana.
Pory na twarzy i szyi zostaną zmniejszone, co ogranicza przyjmowanie toksyn, brudu i brudu.
Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, będą mocno zmniejszone.
Tempo metabolizmu wzrasta i stymulowany będzie wzrost poziomu endorfin.
Wygładza i napina luźną skórę.
Image
Image

Czego można się spodziewać podczas zabiegu Cryo T-Shock

Cryo T-Shock wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii (zimna) następuje obróbka hipertermiczna (cieplna) w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany temperaturowo.

 Zabiegi Cryo T-Shock niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury. Każda sesja trwa około 60 minut.

Wyniki, które osiąga Cryo T-Shock, dotyczą również skóry twarzy i szyi. Natychmiast poprawia wygląd twarzy, napinając skórę i tworząc zdrowy blask. Wiele sesji powoduje wzrost kolagenu i elastyny przywracając młodszy, świeższy wygląd.

CENY I CZASY TRWANIA ZABIEGÓW

Ceny:

Twarz+szyja+dekolt – 1000 zł
Redukcja podwójnego podbródka – 600 zł
Brzuch – 1100 zł – 50% dla uczestników fit weekend
Boczki – 650 zł
Ramiona pelikany – 900zł
Uda – 1200 zł – 50 % dla uczestników fit weekend
Ramiona – 1100 zł
Pośladki – 1300 zł

Czas trwania zabiegu:

Twarz – 16 minut
Twarz+szyja – 30 minut
Twarz szyja dekolt – 45 minut
Redukcja podwójnego podbródka – 16 minut
Brzuch – 56 minut
Boczki – 28 minut
Plecy – 28 minut
Pelikany – 45 minut
Uda – 60 minut
Ramiona – 60 minut
Pośladki – 56 minut

GALERIA ZABIEGÓW

OFERTA TC cryo

Skorzystaj z najnowszej technologi!

URZĄDZENIE, KTÓRE GWARANTUJE EFEKTY

Image
Aparat TC Cryo to certyfikowane medycznie urządzenie wykorzystujące KRIOLIPOLIZĘ KONTRASTOWĄ ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. W czasie terapii obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania i podgrzewania. Wywołany w ten sposób SZOK TERMICZNY skutkuje znacznym zwiększeniem procesu spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak na skutek uwolnienia do organizmu dwóch hormonów:

• IRYZYNY (hormon „wysiłku fizycznego)
• FGF21
• Przeprowadzone badania kliniczne w Maastricht University w Holandii potwierdziły niespotykaną wcześniej skuteczność w zabiegach modelowania sylwetki.

TC Cryo, jak to działa?
Zabieg z użyciem TC CRYO, polega na efekcie kriolipolizy kontrastowej, poprzez naprzemienne schładzanie i podgrzewanie tkanki tłuszczowej. Wywołany w ten sposób szok termiczny powoduje zmianę białego tłuszczu w brązowy, który zostanie spalony w trakcie następnego zabiegu oraz
spowolni produkcję nowych, białych komórek tłuszczowych. Pacjent traci nie tylko kilka centymetrów w miejscach poddawanych zabiegowi, ale także jego skóra staje się jędrniejsza i zaczyna wyglądać zdrowiej.

Jak naukowo wytłumaczyć skuteczność TC Cryo?
W czasie zabiegu obszar poddany naprzemiennemu schładzaniu i podgrzewaniu powoduje powstanie łańcucha reakcji prowadzący do uwolnienia dwóch hormonów:

IRYZYNA:
nazywana hormonem „wysiłku fizycznego”. Powoduje:
• przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy oraz zahamowanie tworzenie się
tkanki tłuszczowej
• zmniejszenie insulinooporności
• hamowanie syntezy cholesterolu
• obniżenie poziomu trójglicerydów we krwi
• zwiększenie mineralizacji kości potrzebnej przy osteoporozie
• poprawa funkcji mózgu oraz zapobieganie demencji

FGF21:

Powstaje w wątrobie. Odpowiada w organizmie za:
• wzrost ilości fibroblastów
• wzrost zużycia tłuszczu i wydalania lipidów
• zmniejszenie popędu do alkoholu i słodyczy
• obniżenie poziomu glukozy i trjolicerydów we krwi

Zabieg TC Cryo:
jest bezbolesny, nie zamraża skóry i nie wymaga stosowania przyssawek. Może odbywać się w pozycji siedzącej bądź leżącej i trwa 55 minut. Podczas niego, wybrana przez pacjenta część ciała będzie poddawana kilkukrotnie zmianom temperatury, wahającym się między 6 a 41 stopni  Celsjusza.

Innowacja TC Cryo:
opatentowana mata zabiegowa, która przekazuje temperaturę na ciało charakteryzuje się największą na rynku powierzchnią roboczą - 2 x 34cm x 25cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy jednorodne, duże pole zabiegowe (np. powierzchnia całego brzucha) lub możliwość leczenia obu

kończyn w tym samym czasie.

Wskazania:
Modelowanie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach:
• brzuch
• talia
• plecy
• uda
• łydki
• ramiona
• przedramiona
• pośladki
• podbródek (opcjonalnie)

Jak działa TC Cryo?
Zabieg z użyciem TC CRYO, wykorzystuje KRIOLIPOLIZĘ KONTRASTOWĄ, którą można zastosować do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. W czasie zabiegu uwolnione zostają hormony IRYZYNA i FGF21. Terapia polega na naprzemiennym schładzaniu i podgrzewaniu tkanki tłuszczowej.

Wywołany w ten sposób szok termiczny powoduje:
- przekształcenie białego tłuszczu w brunatny
- przyspieszony metabolizm powstałego tłuszczu brunatnego
- spowolnienie produkcji nowych, białych komórek tłuszczowych.

Zalety TC Cryo:
- skuteczniejsza terapia niż w przypadku klasycznej kriolipolizy
- bez ryzyka powstawania nierówności na ciele
-  bez efektu zamrażania ciała
-  bez stosowania przyssawek - brak siniaków
-  miękkie maty zabiegowe o idealnie dopasowanym kształcie
-  100 % bezpiecznie i bezboleśnie
-  doskonała do modelowania sylwetki
-  największy obszar zabiegowy na świecie - 3500cm2
-  wzmacnia i ujędrnia skórę
-  medycznie certyfikowana
Image
Image

CENY I CZASY TRWANIA ZABIEGÓW

Zabieg na kazdą partię ciała trwa 55 min. Koszt zabiego 500 zł w cenie regulanej. Dla uczestników turnusó FIT WEEKEND 350 zł.

Organizator

Helvetia Med Sp. z o.o.
ul. Beskidzka 21,
34-335 Korbielów
 
NIP 937-270-41-33
KRS 0000711443
Zarejestrowane w Sądzie VIII
Wydział Gospodarczy
w Bielsku Białej

Konto do wpłaty zadatku na pobyt:

SANTANDER

70 1090 2011 0000 0001 3626 6576

Image